رد کردن لینک ها

درباره ما بیشتر بدانید

شـرکت ماشیــن ســازی شمــال پیروز در سـال(1985) 1362  میـلادی فعـالیت خود را به عنـوان طــراح و تولید کننده پایه چراغ های روشنایی ,سینی کابل در استان مازندران آغاز نموده است.

پـس از یـک دوره کــاری وآشنــایی بیشتـر با نیــاز صنایع داخـلی این  شـرکت تمـرکز خـود را بر سـاخت تجهیزات برقی ضد انفجار جهت استفاده در صنایع نفت ، گاز، پالایش وپتروشیمی ، قرار داد در نتیجه از سال 1371 خورشیدی تمام تلاش مجموعه وقف پیاده سازی استـانداردهای به روز شده بین المللی و اروپـایی همچنین ارتقاء سطح کیفی محصولات شد.

با توجه به الزامـات وحسـاسیت های مد نظر صنعت نفـت،همچنین ماهیت محصولات ضد انفجار،شرکت ماشیـن سـازی شمـال پیـروز در سـال 1375 خورشیـدی پس از انجـام ممیـزی های بسیار سخت گیرانه وبازرسی مکرر مفتخـر به دریـافت نخستین گـواهی نـامه و مجـوز تولیـد تجهیـزات ضـد انفجـارEXPLOSION PROOF از موسسـه BASEFFA  انگلستـان گردیـد، گفتنی است ایـن مجوز نخستیـن بار در خاور میانه و برای یک شرکت ایرانی صادر شده است.

همکاری با موسسه یاد شده تا سال 1381 خورشیدی (2003 میلادی )ادامه  یافت و با توجه به تعطیل شدن موسسهBASEFFA از سوی دولت بریتانیا همکاری با موسسه انگلیسی SIRA  آغاز شد که به موازات این تغییــر، گواهی سیستم کیفی ISO  شرکت ماشین سازی شمال پیروز نیز به ویرایش  2008 :ISO9001  ارتقاء یافت و حتی در تمام مراحل تحریم این شرکت با تمام امکانات اهداف خود را دنبال نمود.

در حـال حـاضر با توجـه به اعتبار و شرایط کاری مناسب تر موسسه TϋV Rheinland آلمان ، همکاری با این موسسه برای اخذ گواهی نامه های محصولات و همچنین سیستـم هـای تضمیـن کیفی ، از سال 1390 خورشیدی (2012میلادی) شروع و کماکان ادامه دارد.

شرکت ماشین سازی شمال پیروز در خلال سال های متمـادی فعالیت در گستره تولید تجهیزات برای صنعت نفت گاز ، پالایش و پتروشیمی موفق به دریافت نشـان کــارآفرین ملی و لوح تقدیر کارآفـرین برتـر در سطح استـان مازندران در سال 1391 شده است که این امر موجب افتخار مدیریت و کارکنان این مجموعـه بوده است.

در خـاتمه باید از تمام حمایت های بی دریغ مدیران و کارشناسان محترم صنعت نفت کشور که همواره از حامیان این شرکت و صنـایع داخل کشـور می باشنـد تشکر و قدردانی نمـوده و این امـر موجـب گـردید که تمـام مراحل تحـریم ها شرکت ماشین سازی شمال پیروز با تمام امکانات در خدمت صنعت کشور قرار گیرد.

امکانات تولید شرکت ماشین سازی شمال پیروز از چندین بخش مختلف تشکیل شده است

تا تمام مراحل تولید را مطابق فرایند تولید پوشش دهد

-واحد ریخته گری و تزریق آلومینوم

-واحد ماشین کاری

-واحد رنگ کاری ( نقاشی) الکترواستاتیک

-خطوط مونتاژ برخی از امکانات تولید در این سازمان هستند.

دفتر ماشین سازی شمال پیروز واقع در تهران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ماشین سازی شمال پیروز در اینستاگرام
بازگشت به بالای صفحه